Urząd Miasta Bolków – UM w Bolkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Bolków – UM w Bolkowie

Urząd Miasta Bolkowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Bolków Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Bolków.

Urząd Miasta Bolków kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Bolków należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Bolków kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Bolków telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Bolków godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Bolkowa opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Bolków

Adres: Rynek 1, 59-420 Bolków

Telefon: 75 7413213, 75 7413215

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bolków:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Bolków Urząd Miasta

Urząd Miasta Bolkowa jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Bolkowa jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Bolków posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Bolków opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Bolków opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Bolków podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Bolkowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Bolków

Liczba wyświetleń: 339Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS