Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka – UM w Bystrzycy Kłodzkiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka – UM w Bystrzycy Kłodzkiej

Urząd Miasta Bystrzycy Kłodzkiej godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Bystrzyca Kłodzka Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Bystrzyca Kłodzka.

Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Bystrzycy Kłodzkiej a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Bystrzycy Kłodzkiej.

Kontakt Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka

Adres: Plac Wolności 1, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Telefon: (+48) 74 81 17 605, +48 15 8415643

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Bystrzyca Kłodzka Urząd Miasta

Urząd Miasta Bystrzycy Kłodzkiej wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Bystrzyca Kłodzka Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Bystrzycy Kłodzkiej powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Bystrzycy Kłodzkiej podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Bystrzycy Kłodzkiej podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Bystrzyca Kłodzka

Liczba wyświetleń: 450Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS