Urząd Miasta Chojnów – UM w Chojnowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Chojnów – UM w Chojnowie

Urząd Miasta Chojnowa kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Chojnowie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Chojnów telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Chojnów telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Chojnowa możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Chojnów godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Chojnowa. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Chojnów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Chojnów

Adres: pl. Zamkowy 1, 59-225 Chojnów

Telefon: +48 76 81 88 285,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chojnów:

  • poniedziałek 7:30-14:30
  • wtorek 7:30-14:30
  • środa 7:30-14:30
  • czwartek 7:30-14:30
  • piątek 7:30-14:30

Chojnów Urząd Miasta

Urząd Miasta Chojnowa jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Chojnowa. Urząd Miasta Chojnów posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Chojnowa dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Chojnowa występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Chojnów wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Chojnów wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Chojnowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Chojnów formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Chojnowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Chojnowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Chojnów

Liczba wyświetleń: 376Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS