Urząd Miasta Gryfów Śląski – UM w Gryfowie Śląskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Gryfów Śląski – UM w Gryfowie Śląskim

Urząd Miasta Gryfowa Śląskiego dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Gryfów Śląski dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Gryfów Śląski kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Gryfowie Śląskim można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Gryfów Śląski telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Gryfów Śląski kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Gryfowie Śląskim.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Gryfowie Śląskim

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Gryfowie Śląskim, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Gryfów Śląski godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Gryfowie Śląskim a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Gryfowa Śląskiego.

Kontakt Urząd Miasta Gryfów Śląski

Adres: Rynek 1, 59-620 Gryfów Śląski

Telefon: (75) 781 3552,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gryfów Śląski:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gryfów Śląski Urząd Miasta

Urząd Miasta Gryfowa Śląskiego jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Gryfowa Śląskiego. Urząd Miasta Gryfów Śląski posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Gryfowa Śląskiego dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Gryfowa Śląskiego występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta w Gryfowie Śląskim podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Gryfowa Śląskiego zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Gryfowie Śląskim podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Gryfowa Śląskiego umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Gryfów Śląski

Liczba wyświetleń: 463Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS