Urząd Miasta Jaworzyna Śląska – UM w Jaworzynie Śląskiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Jaworzyna Śląska – UM w Jaworzynie Śląskiej

Urząd Miasta Jaworzyna Śląska opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Jaworzyna Śląska kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Jaworzyna Śląska należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Jaworzyna Śląska kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Jaworzyna Śląska telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Jaworzyna Śląska godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Jaworzyny Śląskiej opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Jaworzyna Śląska

Adres: ul. Powstańców 3, 58-140 Jaworzyna Śląska

Telefon: +48 74 85 88 230,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jaworzyna Śląska:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Jaworzynie Śląskiej

Jaworzyna Śląska Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Jaworzynie Śląskiej odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Jaworzyny Śląskiej.

Urząd Miasta Jaworzyna Śląska wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Jaworzyna Śląska wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Jaworzyny Śląskiej podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Jaworzyna Śląska formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Jaworzyny Śląskiej podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Jaworzyny Śląskiej w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Jaworzyna Śląska

Liczba wyświetleń: 554Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS