Urząd Miasta Jedlina-Zdrój – UM w Jedlinie-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój – UM w Jedlinie-Zdroju

Kontakt z Urzędem Miasta Jedliny-Zdroju przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jedlinie-Zdroju, adres placówki. UM Jedlina-Zdrój wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Jedlina-Zdrój kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Jedlinie-Zdroju udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Jedlina-Zdrój godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Adres: Poznańska 2, 58-330 Jedlina-Zdrój

Telefon: 74 84 55 215, 74 84 55 216

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jedlina-Zdrój:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Jedlina-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Jedliny-Zdroju wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Jedlina-Zdrój Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Wydziały Urzędu Miasta Jedliny-Zdroju

Urząd Miasta w Jedlinie-Zdroju podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Jedlina-Zdrój jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Jedliny-Zdroju zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Jedliny-Zdroju mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Jedlina-Zdrój wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Liczba wyświetleń: 441Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS