Urząd Miasta Jelcz-Laskowice – UM w Jelczu-Laskowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Jelcz-Laskowice – UM w Jelczu-Laskowicach

Urząd Miasta Jelcza-Laskowic kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Jelczu-Laskowicach opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Jelcz-Laskowice dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Jelcz-Laskowice dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jelczu-Laskowicach

Urząd Miasto w Jelczu-Laskowicach otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Jelcz-Laskowice

Adres: ul. Witosa 24, 55-220 Jelcz-Laskowice

Telefon: 71/ 381 71 00, 71/ 381 71 22

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jelcz-Laskowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 8:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Jelczu-Laskowicach

Jelcz-Laskowice Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Jelczu-Laskowicach odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Jelcza-Laskowic.

Urząd Miasta Jelcz-Laskowice opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Jelcza-Laskowic jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Jelcz-Laskowice podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Jelcz-Laskowice podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Jelczu-Laskowicach. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Jelcza-Laskowic informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Jelcz-Laskowice

Liczba wyświetleń: 364Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS