Urząd Miasta Karpacz – UM w Karpaczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Karpacz – UM w Karpaczu

Urząd Miasta w Karpaczu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Karpacz telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Karpacza.

Urząd Miasta Karpacz dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Karpacz dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Karpaczu

Urząd Miasto w Karpaczu otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Karpacz

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540 Karpacz

Adres korespondencyjny: ul. Konstytucji 3 Maja 48b, 58-540 Karpacz

Telefon: 75 76 19 975, 91 38 21 146

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Karpacz:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-16:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Karpaczu

W Karpaczu Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Karpacza należą:

 • opieka nad mieszkańcami Karpacza
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Karpaczu
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Karpacza
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Karpacz odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Karpacza są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Karpacz opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Karpacz opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Karpacz podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Karpacza są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Karpacz

Liczba wyświetleń: 614Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS