Urząd Miasta Kąty Wrocławskie – UM w Kątach Wrocławskich

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Kąty Wrocławskie – UM w Kątach Wrocławskich

Urząd Miasta Kątów Wrocławskich kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Kątach Wrocławskich Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Kąty Wrocławskie kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Kątów Wrocławskich, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Kąty Wrocławskie kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Kątów Wrocławskich, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Kątów Wrocławskich

Urząd Miasta Kątów Wrocławskich jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Kąty Wrocławskie jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Kątów Wrocławskich.

Kontakt Urząd Miasta Kąty Wrocławskie

Adres: ul. Rynek-Ratusz 1, 55-080 Kąty Wrocławskie

Telefon: +48 (71) 390 72 00, +48 (71) 390 72 06

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kąty Wrocławskie:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Kąty Wrocławskie Urząd Miasta

Urząd Miasta Kątów Wrocławskich wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Kąty Wrocławskie Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Kątów Wrocławskich?

W Urzędzie Miasta Kątów Wrocławskich istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Kąty Wrocławskie dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Kąty Wrocławskie

Liczba wyświetleń: 374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS