Urząd Miasta Kudowa-Zdrój – UM w Kudowie-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Kudowa-Zdrój – UM w Kudowie-Zdroju

Kontakt z Urzędem Miasta Kudowy-Zdroju przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju, adres placówki. UM Kudowa-Zdrój wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Kudowa-Zdrój dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Kudowa-Zdrój telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Kudowy-Zdroju można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kudowie-Zdroju. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Kudowa-Zdrój

Adres: Zdrojowa 24, 57-350 Kudowa-Zdrój

Telefon: 748 621 807, 748 621 717

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kudowa-Zdrój:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Kudowa-Zdrój mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Kudowa-Zdrój druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Kudowy-Zdroju petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Kudowa-Zdrój druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Kudowa-Zdrój Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Kudowa-Zdrój Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Kudowa-Zdrój ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Kudowa-Zdrój

Liczba wyświetleń: 557Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS