Urząd Miasta Lądek-Zdrój – UM w Lądku-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Lądek-Zdrój – UM w Lądku-Zdroju

Kontakt z Urzędem Miasta Lądka-Zdroju przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lądku-Zdroju, adres placówki. UM Lądek-Zdrój wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Lądek-Zdrój kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Lądku-Zdroju należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Lądek-Zdrój kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lądku-Zdroju

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lądku-Zdroju zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Lądek-Zdrój

Adres: Rynek 31, 57-540 Lądek-Zdrój

Telefon: 74 811 78 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lądek-Zdrój:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Lądek-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Lądka-Zdroju składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Lądek-Zdrój Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Lądek-Zdrój dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Lądek-Zdrój chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Lądek-Zdrój dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Lądek-Zdrój opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Lądek-Zdrój opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Lądek-Zdrój

Liczba wyświetleń: 369Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS