Urząd Miasta Lubań – UM w Lubaniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Lubań – UM w Lubaniu

Urząd Miasta Lubań godziny otwarcia, adres. Lubań Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Lubania.

Urząd Miasta Lubań dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Lubaniu, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Lubań kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Lubań telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lubaniu

Urząd Miasta Lubań jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Lubania nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Lubań godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Lubań

Adres: ul. 7 Dywizji 14, Lubań 59-800

Telefon: 75 646 44 99,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubań:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-17:00
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:00

Urząd Miasta w Lubaniu

W Lubaniu Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Lubaniu również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Lubania są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Lubań wydziały

Urząd Miasta Lubań jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Lubania to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Lubań podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Lubań podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Lubań przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Lubań udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Lubań

Liczba wyświetleń: 910Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS