Urząd Miasta Lwówek Śląski – UM w Lwówku Śląskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Lwówek Śląski – UM w Lwówku Śląskim

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Lwówku Śląskim. Urząd Miasta Lwówka Śląskiego telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Lwówek Śląski opłata skarbowa.

Urząd Miasta Lwówek Śląski dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Lwówek Śląski dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Lwówka Śląskiego możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Lwówek Śląski godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Lwówka Śląskiego jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Lwówek Śląski

Adres: al. Wojska Polskiego 25A, 59-600 Lwówek Śląski

Telefon: 75 647 78 88,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lwówek Śląski:

  • poniedziałek 8:00-15:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Lwówek Śląski Urząd Miasta

Urząd Miejski w Lwówek Śląski pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Lwówku Śląskim mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Lwówek Śląski druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Lwówka Śląskiego petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Lwówek Śląski druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Lwówek Śląski Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Lwówek Śląski Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Lwówek Śląski ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Lwówek Śląski

Liczba wyświetleń: 334Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS