Urząd Miasta Niemcza – UM w Niemczy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Niemcza – UM w Niemczy

Urząd Miasta Niemczy godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Niemcza Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Niemcza.

Urząd Miasta Niemcza kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Niemczy, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Niemcza komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Niemczy jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Niemczy umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Niemczy umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Niemczy

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Niemczy można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Niemczy. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Niemczy jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Niemcza

Adres: ul. Rynek 10, 58-230 Niemcza

Telefon: 74 83 76 265,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Niemcza:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Niemczy

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Niemczy realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Niemcza wydziały

Urząd Miasta Niemcza jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Niemczy to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Niemcza podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Niemcza podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Niemcza przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Niemcza udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Niemcza

Liczba wyświetleń: 315Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS