Urząd Miasta Nowogrodziec – UM w Nowogrodźcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Nowogrodziec – UM w Nowogrodźcu

Urząd Miasta w Nowogrodźcu dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Nowogrodźca? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowogrodźcu.

Urząd Miasta Nowogrodziec dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Nowogrodziec dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Nowogrodźca możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Nowogrodziec godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Nowogrodźca jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Nowogrodziec

Adres: ul. Rynek 1, 59-730 Nowogrodziec

Telefon: +48757380660,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowogrodziec:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Nowogrodziec Urząd Miasta

Urząd Miasta w Nowogrodźcu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Nowogrodźca i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Nowogrodźcu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Nowogrodźca mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Nowogrodźcu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Nowogrodziec wydziały

Urząd Miasta Nowogrodźca podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Nowogrodźcu. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Nowogrodźca, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowogrodźca

Wydział Spraw Obywatelskich UM Nowogrodziec świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowogrodźca działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Nowogrodziec

Liczba wyświetleń: 231Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS