Urząd Miasta Oborniki Śląskie – UM w Obornikach Śląskich

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Oborniki Śląskie godziny otwarcia, adres. Oborniki Śląskie Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Obornik Śląskich.

Kontakt Urząd Miasta Oborniki Śląskie

Adres: ul. Trzebnicka 1, 55-120 Oborniki Śląskie

Telefon: 71 310 35 19,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Oborniki Śląskie

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Obornikach Śląskich

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Obornikach Śląskich prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Oborniki Śląskie odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Oborniki Śląskie kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Oborniki Śląskie należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Oborniki Śląskie kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Oborniki Śląskie telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Oborniki Śląskie godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Obornik Śląskich opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Urząd Miasta Oborniki Śląskie wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Oborniki Śląskie wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Obornik Śląskich podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Oborniki Śląskie formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Obornik Śląskich podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Obornik Śląskich w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Oborniki Śląskie

Liczba wyświetleń: 51Wyszukaj dodatkowe informacje: