Urząd Miasta Olszyna – UM w Oleszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Olszyna – UM w Oleszynie

Telefon do Urzędu Miasta Oleszyny. Urząd Miasta w Oleszynie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Olszyna?

Urząd Miasta Olszyna telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Oleszyny jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Olszyna telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Oleszyny jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Olszyna oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Olszyna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Oleszyny są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Olszyna godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Olszyna

Adres: ul. Wolności 20, 59-830 Olszyna

Telefon: +48 75 7212368, +48 75 7212050

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Olszyna:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Oleszynie

W Urzędzie Miasta Olszyna obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Olszyna umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Wydziały Urzędu Miasta Oleszyny

Urząd Miasta Oleszyny został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Olszyna, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oleszyny.

Urząd Miasta Olszyna Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Oleszynie? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oleszyny. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Olszyna

Liczba wyświetleń: 334Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS