Urząd Miasta Pieszyce – UM w Pieszycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Pieszyce – UM w Pieszycach

Urząd Miasta w Pieszycach godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Pieszyce telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Pieszyc.

Urząd Miasta Pieszyce kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Pieszyc można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Pieszyce kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Pieszyce godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Pieszycach w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Pieszyce godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Pieszyce

Adres: ul. Kościuszki 2, 58-250 Pieszyce

Telefon: (74) 8365 487,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pieszyce:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Pieszyce Urząd Miasta

W mieście Pieszyce znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Pieszyce. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Pieszyce Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Pieszyce wydziały

Urząd Miasta Pieszyc jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pieszyc czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Pieszycach, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Pieszyc, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pieszyc

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Pieszyc. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Pieszyc.

Mapa Urząd Miasta Pieszyce

Liczba wyświetleń: 265Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS