Urząd Miasta Polanica-Zdrój – UM w Polanicy-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Polanica-Zdrój – UM w Polanicy-Zdroju

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Polanicy-Zdroju? Urząd Miasta Polanicy-Zdroju kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Polanica-Zdrój telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Polanicy-Zdroju jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Polanicy-Zdroju jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Polanica-Zdrój prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Polanica-Zdrój godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Polanicy-Zdroju obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Polanicy-Zdroju funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Polanicy-Zdroju zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Polanica-Zdrój można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Polanica-Zdrój

Adres: ul. Jarosława Dąbrowskiego 3, 57-320 Polanica-Zdrój

Telefon: +48 748680600,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Polanica-Zdrój:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Polanica-Zdrój Urząd Miasta

W mieście Polanica-Zdrój znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Polanica-Zdrój. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Polanica-Zdrój Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Polanica-Zdrój wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Polanica-Zdrój wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Polanicy-Zdroju podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Polanica-Zdrój formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Polanicy-Zdroju podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Polanicy-Zdroju w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Polanica-Zdrój

Liczba wyświetleń: 687Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS