Urząd Miasta Prochowice – UM w Prochowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Prochowice – UM w Prochowicach

Urząd Miasta Prochowic kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Prochowice wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Prochowicach.

Urząd Miasta Prochowice kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Prochowic można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Prochowice kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Prochowice godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Prochowicach w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Prochowice godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Prochowice

Adres: Rynek 1, 59-230 Prochowice

Telefon: 76 858 4342,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Prochowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Prochowice Urząd Miasta

Urząd Miasta Prochowic jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Prochowic. Urząd Miasta Prochowice posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Prochowic dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Prochowic występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Prochowice wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Prochowice wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Prochowic podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Prochowice formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Prochowic podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Prochowic w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Prochowice

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS