Urząd Miasta Prusice – UM w Prusicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Prusice – UM w Prusicach

Urząd Miasta Prusic godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Prusice Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Prusice.

Urząd Miasta Prusice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Prusicach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Prusice komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Prusic jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Prusic umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Prusic umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Prusicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Prusic można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Prusic. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Prusic jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Prusice

Adres: Rynek 1, 55-110 Prusice

Telefon: +48 71 312 62 24, +48 71 312 62 31

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Prusice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Prusice Urząd Miasta

Urząd Miasta Prusic wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Prusice Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Wydziały Urzędu Miasta Prusic

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Prusic na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Prusicach zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Prusic natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Prusice.

Urząd Miasta Prusice Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Prusicach? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Prusicach można zrealizować w Urzędzie Miasta Prusic w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Prusic działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Prusice

Liczba wyświetleń: 300Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS