Urząd Miasta Ścinawa – UM w Ścinawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Ścinawa – UM w Ścinawie

Ścinawa Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Ścinawy. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Ścinawie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Ścinawa dane kontaktowe

Interesanci miasta Ścinawa, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Ścinawa dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Ścinawie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Ścinawa godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Ścinawa godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Ścinawa

Adres: Rynek 17, 59-330 Ścinawa

Telefon: +48 76 740 02 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ścinawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Ścinawa Urząd Miasta

Urząd Miasta Ścinawy składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Ścinawa Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta w Ścinawie wydziały

W Urzędzie Miasta Ścinawy istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Ścinawa wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ścinawy

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Ścinawie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Ścinawy. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ścinawy nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Ścinawa

Liczba wyświetleń: 473Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS