Urząd Miasta Sobótka – UM w Sobótce

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Kontakt z Urzędem Miasta Sobótki przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sobótce, adres placówki. UM Sobótka wydziały, dowód osobisty.

Kontakt Urząd Miasta Sobótka

Adres: ul. Rynek 1, 55-050 Sobótka

Telefon: 71 31 62 043, 71 31 62 044

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sobótka

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Sobótka Urząd Miasta

Urząd Miejski w Sobótka pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Sobótce mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Sobótka dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Sobótce interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Sobótki. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sobótce

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sobótce są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Urząd Miasta Sobótka opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Sobótki powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Sobótki podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Sobótki podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Sobótka

Liczba wyświetleń: 42Wyszukaj dodatkowe informacje: