Urząd Miasta Strzegom – UM w Strzegomiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Strzegom – UM w Strzegomiu

Urząd Miasta Strzegom kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Strzegomiu. Urząd Miasta Strzegom telefon.

Urząd Miasta Strzegom kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Strzegomia, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Strzegom kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Strzegomia, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Strzegomia

Urząd Miasta Strzegomia jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Strzegom jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Strzegomia.

Kontakt Urząd Miasta Strzegom

Adres: Rynek 38, 58-150 Strzegom

Telefon: +48 74 85 60 599,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzegom:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-16:00
  • czwartek 7:30-16:00
  • piątek 8:00-13:30

Strzegom Urząd Miasta

Urząd Miasta Strzegomia jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Strzegomia jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Strzegom posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Strzegomia

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Strzegomia na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Strzegomiu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Strzegomia natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Strzegom.

Urząd Miasta Strzegom Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Strzegomiu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Strzegomiu można zrealizować w Urzędzie Miasta Strzegomia w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Strzegomia działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Strzegom

Liczba wyświetleń: 379Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS