Urząd Miasta Świebodzice – UM w Świebodzicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Świebodzic. Urząd Miasta Świebodzice telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Kontakt Urząd Miasta Świebodzice

Adres: ul. Rynek 1, 58-160 Świebodzice

Telefon: 74 666 95 17, 74 666 95 18

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Świebodzice

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Świebodzice Urząd Miasta

Urząd Miasta Świebodzic umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Świebodzice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Świebodzicach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Świebodzice komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Świebodzic jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Świebodzic umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Świebodzic umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Świebodzicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Świebodzic można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Świebodzic. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Świebodzic jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta w Świebodzicach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Świebodzic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Świebodzicach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Świebodzic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Świebodzice

Liczba wyświetleń: 65Wyszukaj dodatkowe informacje: