Urząd Miasta Świeradów-Zdrój – UM w Świeradowie-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Świeradów-Zdrój – UM w Świeradowie-Zdroju

Urząd Miasta Świeradowa-Zdroju dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Świeradów-Zdrój dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Świeradów-Zdrój telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Świeradowa-Zdroju jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Świeradowie-Zdroju jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Świeradów-Zdrój godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Świeradowie-Zdroju obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Świeradowa-Zdroju funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Świeradowie-Zdroju zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Świeradów-Zdrój

Adres: ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój

Telefon: 75 78 16 489,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Świeradów-Zdrój:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Świeradów-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Świeradowa-Zdroju składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Świeradów-Zdrój Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Świeradów-Zdrój Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Świeradów-Zdrój Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Świeradów-Zdrój dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Świeradów-Zdrój dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Świeradów-Zdrój

Liczba wyświetleń: 505Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS