Urząd Miasta Świerzawa – UM w Świerzawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Świerzawa – UM w Świerzawie

Urząd Miasta Świerzawa godziny otwarcia, adres. Świerzawa Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Świerzawy.

Urząd Miasta Świerzawa dane kontaktowe

Interesanci miasta Świerzawa, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Świerzawa dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Świerzawie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Świerzawa godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Świerzawa godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Świerzawa

Adres: Plac Wolności 60, 59-540 Świerzawa

Telefon: 75 71 35 388,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Świerzawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-16:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Świerzawie

Istniejący w mieście Świerzawa Urząd Miasta Świerzawa odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Świerzawy podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Świerzawy podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Świerzawa dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Świerzawy dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Świerzawa dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Świerzawa

Liczba wyświetleń: 330Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS