Urząd Miasta Trzebnica – UM w Trzebnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Trzebnica – UM w Trzebnicy

Urząd Miasta Trzebnica godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Trzebnica Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Trzebnica.

Urząd Miasta Trzebnica telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Trzebnicy jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Trzebnica prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Trzebnica godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Trzebnicy obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Trzebnicy funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Trzebnicy zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Trzebnica można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Trzebnica

Adres: pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1, 55-100 Trzebnica

Telefon: (71) 312 06 11, (71) 312 06 12

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Trzebnica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Trzebnicy

Trzebnica Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Trzebnicy odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Trzebnicy.

Urząd Miasta Trzebnicy dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Trzebnicy prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Trzebnicy dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Trzebnica opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Trzebnicy opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Trzebnicy wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Trzebnicy wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Trzebnica

Liczba wyświetleń: 428Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS