Urząd Miasta Węgliniec – UM w Węglińcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Węgliniec – UM w Węglińcu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Węgliniec. Miejski Urząd w Węglińcu adres placówki. Urząd Miasta Węgliniec telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Węgliniec kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Węgliniec kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Węglińcu udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Węgliniec godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Węgliniec godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Węgliniec

Adres: ul.Sikorskiego 3, 59-940 Węgliniec

Telefon: +48 75 771 25 56, +48 75 771 14 35

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Węgliniec:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Węgliniec Urząd Miasta

W mieście Węgliniec znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Węgliniec. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Węgliniec Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Wydziały Urzędu Miasta Węglińca

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Węglińca na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Węglińcu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Węglińca natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Węgliniec.

Urząd Miasta Węgliniec Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Węglińcu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Węglińcu można zrealizować w Urzędzie Miasta Węglińca w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Węglińca działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Węgliniec

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS