Urząd Miasta Wiązów – UM w Wiązowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Wiązów kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Wiązów Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wiązowie.

Kontakt Urząd Miasta Wiązów

Adres: Plac Wolności 37, 57-120 Wiązów

Telefon: +48 713931136 w. 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wiązów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wiązów Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Wiązowie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Wiązów Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Wiązów kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Wiązów telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Wiązów godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Wiązowa otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Wiązów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Wydziały Urzędu Miasta Wiązowa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Wiązowa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Wiązowie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Wiązowa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wiązów.

Urząd Miasta Wiązów Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Wiązowie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Wiązowie można zrealizować w Urzędzie Miasta Wiązowa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wiązowa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Wiązów

Liczba wyświetleń: 12Wyszukaj dodatkowe informacje: