Urząd Miasta Wiązów – UM w Wiązowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Wiązów – UM w Wiązowie

Urząd Miasta Wiązów kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Wiązów Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wiązowie.

Urząd Miasta Wiązów kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Wiązów telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Wiązów godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Wiązowa otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Wiązów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Wiązów

Adres: Plac Wolności 37, 57-120 Wiązów

Telefon: +48 713931136 w. 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wiązów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wiązów Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Wiązowie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Wiązów Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Wydziały Urzędu Miasta Wiązowa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Wiązowa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Wiązowie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Wiązowa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wiązów.

Urząd Miasta Wiązów Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Wiązowie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Wiązowie można zrealizować w Urzędzie Miasta Wiązowa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wiązowa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Wiązów

Liczba wyświetleń: 187Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS