Urząd Miasta Wojcieszów – UM w Wojcieszowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Wojcieszów. Miejski Urząd w Wojcieszowie adres placówki. Urząd Miasta Wojcieszów telefon, e-mail, kontakt.

Kontakt Urząd Miasta Wojcieszów

Adres: Pocztowa 1, 59-550 Wojcieszów

Telefon: 756 666 511,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wojcieszów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Wojcieszów Urząd Miasta

Urząd Miasta Wojcieszowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Wojcieszów kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Wojcieszowie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Wojcieszów kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wojcieszowie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wojcieszowie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Urząd Miasta Wojcieszowa podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Wojcieszowa podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Wojcieszów dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Wojcieszowa dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Wojcieszów dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Wojcieszów

Liczba wyświetleń: 25Wyszukaj dodatkowe informacje: