Urząd Miasta Ząbkowice – UM w Ząbkowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Ząbkowice – UM w Ząbkowicach

Urząd Miasta Ząbkowice godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Ząbkowic – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Ząbkowice.

Urząd Miasta Ząbkowice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Ząbkowicach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Ząbkowice komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Ząbkowic jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Ząbkowic umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Ząbkowic umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ząbkowicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Ząbkowic można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Ząbkowic. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Ząbkowic jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Ząbkowice

Adres: ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Telefon: 0048 74 816 53 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ząbkowice:

  • poniedziałek 7:00-18:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Ząbkowice Urząd Miasta

Urząd Miasta Ząbkowic wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Ząbkowice Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Ząbkowice wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Ząbkowice wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Ząbkowic podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Ząbkowice formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Ząbkowic podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Ząbkowic w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Ząbkowice

Liczba wyświetleń: 424Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS