Urząd Miasta Żarów – UM w Żarowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Żarów – UM w Żarowie

Żarów Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Żarowa. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Żarowie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Żarów kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Żarowie dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Żarów kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żarowie

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żarowie zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Żarów

Adres: ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów

Telefon: 74 30 67 333,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żarów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Żarowie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Żarów mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Żarowie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Żarów wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Żarów wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Żarowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Żarów formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Żarowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Żarowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Żarów

Liczba wyświetleń: 305Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS