Urząd Miasta Zawidów – UM w Zawidowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Zawidów – UM w Zawidowie

Urząd Miasta Zawidowa dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Zawidów dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Zawidów dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Zawidów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zawidowie

Urząd Miasto w Zawidowie otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Zawidów

Adres: pl. Zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów

Telefon: 75 77 88 282, 75 77 88 360

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zawidów:

  • poniedziałek 8:00-16:15
  • wtorek 7:00-15:15
  • środa 7:00-15:15
  • czwartek 7:00-15:15
  • piątek 7:00-14:00

Zawidów Urząd Miasta

Urząd Miasta Zawidowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta w Zawidowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Zawidowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Zawidowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Zawidowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Zawidów

Liczba wyświetleń: 659Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS