Urząd Miasta Złoty Stok – UM w Złotym Stoku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Złoty Stok – UM w Złotym Stoku

Złoty Stok Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Złotego Stoku. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Złotym Stoku, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Złoty Stok dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Złoty Stok telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Złotego Stoku można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Złotym Stoku

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Złotym Stoku. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Złoty Stok

Adres: Rynek 22, 57-250 Złoty Stok

Telefon: +48 748 164 164,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Złoty Stok:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Złotym Stoku

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Złotym Stoku prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Złoty Stok odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Złoty Stok wydziały

Urząd Miasta Złotego Stoku podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Złotym Stoku. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Złotego Stoku, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Złotego Stoku

Wydział Spraw Obywatelskich UM Złoty Stok świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Złotego Stoku działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Złoty Stok

Liczba wyświetleń: 300Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS