Urząd Miasta Żmigród – UM w Żmigrodzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Żmigród godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Żmigród Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Żmigród.

Kontakt Urząd Miasta Żmigród

Adres: pl. Wojska Polskiego 2-3, 55-140 Żmigród

Telefon: 71/ 385 30 57, 71/ 385 30 50

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żmigród

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Żmigród Urząd Miasta

Urząd Miasta w Żmigrodzie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Żmigrodu i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Żmigrodzie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Żmigrodu mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Żmigrodzie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Żmigród dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Żmigrodzie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Żmigród godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Żmigród będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Urząd Miasta Żmigród wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Żmigród funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Żmigrodu to między innymi:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Nieruchomości
  • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Żmigród wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Żmigród Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Żmigrodu wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Żmigrodzie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Żmigrodu zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Żmigród Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Żmigród

Liczba wyświetleń: 25Wyszukaj dodatkowe informacje: