Urząd Skarbowy Będzin

Urząd Skarbowy Będzin

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Urząd Skarbowy Będzin

Urząd Skarbowy Będzin kontakt z instytucją dla podatników. Telefony w US Będzin, godziny otwarcia. Zwrot podatku, PIT-37 w Urzędzie Skarbowym w Będzinie.

Urząd Skarbowy Będzin kontakt

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Będzinie jest realizowany telefonicznie i mailowo. Oczywiście Urząd Skarbowy Będzin kontakt prowadzi jedynie w godzinach pracy. Poza nimi połączenia telefonicznie nie są obsługiwane. Główny telefon do centrali w Urzędzie Skarbowym w Będzinie podany jest poniżej wraz z adresem poczty elektronicznej dla interesantów.

Adres: ul. Armii Wojska Polskiego 1, 42-500 Będzin
Telefon: 32 762 77 00 
E-mail: [email protected]

Wiadomości mailowe bez wymaganych ustawą informacji takich jak dane kontaktowe petenta pozostaną bez odpowiedzi. Dwie wyżej wymienione formy kontaktu z Urzędem Skarbowym w Będzinie są obecnie jedynymi w typowych sprawach urzędowych.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Będzinie

Urząd Skarbowy w Będzinie jest czynny w określonych godzinach w tygodniu. Podobnie jest z innymi urzędami skarbowymi w województwie. Urząd Skarbowy w Będzinie pracuje w godzinach od 8:00 do 15:00 od wtorku do piątku, natomiast w poniedziałek jest czynny do 18:00. W godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Będzinie nie można przyjść bez wcześniejszego umówienia się, wymagane jest, aby wcześniej zapowiedzieć swoją wizytę telefonicznie lub online.

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Będzin zwrot podatku

Termin zwrotu podatku w Urzędzie Skarbowym w Będzinie jest zależy od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Urząd Skarbowy Będzin zwrot podatku jest zobowiązany przelać na podany wcześniej i przypisany do użytkownika numer konta. Ewentualne zapytania dla tych którzy rozliczali się według innych zasad podatkowych są dostępne telefonicznie.

Rozliczenie PIT-37 w Urzędzie Skarbowym w Będzinie

Roczne zeznanie Pit-37 dla Urzędu Skarbowego Będzin można złożyć elektronicznie. Należy jednak wiedzieć, że wymagane jest zalogowanie się do e-Urzędu Skarbowego. Dużym plusem jest to, że podane tam druki i szablony są zawsze aktualne. W instytucji Urząd Skarbowy Będzin PIT-37 nie jest jedynym podatkiem który można opłacić. Oddział KAS obsługuje również formalności  związane z PCC-3 darowiznami czy spadkami. Warto skontaktować się z urzędem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Liczba wyświetleń: 1291Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS