Urząd Pracy Będzin

PUP Będzin – Powiatowy Urząd Pracy Będzin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Będzin – Powiatowy Urząd Pracy Będzin

Urząd Pracy Będzin oferty pracy online. Aktualny kontakt z PUP Będzin, telefony kontaktowe. Urząd Pracy Będzin staże, dotacje, godziny otwarcia.

Urząd Pracy Będzin oferty pracy

W związku z obecnym obowiązkiem nakładanym na urzędy pracy jakim jest zmniejszenie ilości osób bezrobotnych na terenie miasta lub powiatu Urzad Pracy Będzin oferty zatrudniania publikuje online. Na stronie internetowej instytucji można odnaleźć wszystkie aktualne ofert pracy na które przeprowadzana jest rekrutacja. Informacje przedstawione są w formie tabeli z której można uzyskać informacje na temat stanowiska, rodzaju umowy, a także podmiotu proponującego pracę. PUP Będzin oferty pracy które publikuje na stronie udostępnia również osobom zainteresowanym w budynku instytucji. Warto jednak wiedzieć, że dostępne elektronicznie oferty pracy Urzad Pracy Będzin pozwala filtrować według wybranych przez interesanta kryteriów.

Urząd Pracy Będzin staże

Na stronie na której dostępne są głoszenia o pracę, można również znaleźć oferty stażu. Kto może zgłosić chęć uczestnictwa w stażu z Urzędu Pracy w Będzinie? Oferty stażu przeznaczone są dla wszystkich bezrobotnych. W zależności od wieku wymiar stażu może być różny. Organizowane przez Urząd Pracy Będzin staże są opłacane przez instytucje, pracodawca nie ponosi kosztów utrzymania pracownika przez okres trwania stażu. Jednak zgodnie z umową stażysta musi podjąć zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w miejscu stażu. Taka forma aktywności zawodowej jest może trwać nawet do 12 miesięcy. PUP Będzin staże oraz inne oferty zatrudnienia publikuje na stronie. 

Urząd Pracy Będzin dotacje

PUP Będzin udziela pomocy finansowej w formie dotacji osobom, które nie są zatrudnione lub nie wykonują innej pracy zarobkowej, a także absolwentom CIS, absolwentom KIS oraz opiekunom osób niepełnosprawnych które chcą podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferowane przez Urząd Pracy Będzin dotacje obejmują koszty związane z podjęciem działalności gospodarczej. Ustalono limit kwoty dofinansowania. Łączna kwota pomocy nie może przekroczyć 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia. Mieszkańcy powiatu będzińskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie. Pytania związane z dotacjami można skierować telefonicznie pod numerem 729 054 663 lub dzwoniąc na numer centrali urzędu, a następnie wybierając wewnętrzny 17. 

PUP Będzin kontakt

Dane kontaktowe do PUP Będzin dostępne są w postaci numeru telefonu. Pracownicy sekretariatu jednostki odbierają telefony przychodzące. Dodatkowe dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie, na stronie Urzędu Pracy Będzin znajdują się również dokumenty do pobrania.

Należy wiedzieć, że Urząd Pracy Będzin kontakt obsługuje głównie telefonicznie. Poniżej dostępna jest pełna lista telefonów kontaktowych w instytucji. 

Urząd Pracy Będzin godziny otwarcia

Obecnie obsługa interesantów prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Należy jednak wiedzieć, że godziny pracy PUP w Będzinie nie są tożsame. 

DzieńGodziny otwarcia PUP BędzinGodziny obsługi interesantów PUP Będzin
poniedziałek 7:00-16:007:15-15:30
wtorek 7:00-15:007:15-14:30
środa 7:00-15:007:15-14:30
czwartek 7:00-15:007:15-14:30
piątek 7:00-14:007:15-13:30
Godziny otwarcia Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie

Liczba wyświetleń: 1130Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS