PUP Brzeg

PUP Brzeg - Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: opolskie

PUP Brzeg - Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

PUP Brzeg godziny otwarcia placówki, spis telefonów. Zasięg terytorialny. Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzegu. Rejestracja w PUP Brzeg.

PUP Brzeg

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu (PUP Brzeg) jest jednostką działającą na rynku pracy. Ze względu na jego obszerny zakres pełnienia funkcji jest podzielony na kilka wydziałów w celu usprawnienia jego pracy. Centrum Aktywizacji Zawodowej, które znajduje się w siedzibie Brzeg PUP zajmuje się udzielaniem pomocy osobom bezrobotnym. Warto pamiętać, że Urząd Pracy Brzeg wsparcia nie udziela tylko osobom bezrobotnym, ale też osobom poszukującym nowej pracy, chcącym zmienić swoje dotychczasowe zajęcie na bardziej atrakcyjne i dopasowane do ich umiejętności. Urząd informuje wszystkich interesantów odnośnie ewentualnych zmian na rynku pracy, wprowadzając aktualne wytyczne do systemu. Monitoruje deficyty i nadwyżki zawodów, sporządzając ich analizy i raporty. Natomiast Wydział Rozwoju Zawodowego organizuje wszelkiego rodzaju szkolenia dokształcające przyszłych pracowników w obranym kierunku. Jak widać każdy wydział pełni odrębne zadania na rynku pracy, które zostały mu odgórnie przydzielone. W PUP Brzeg BIP (Biuletyn Informacji Publicznej) zostały zawarte wszystkie informacje dotyczące działalności instytucji.

PUP Brzeg oferty pracy

W placówce, jaką jest PUP Brzeg oferty pracy są proponowane przez pracowników urzędu, każdej osobie zarejestrowanej. Urząd Pracy Brzeg oferty pracy udostępnia do wglądu w siedzibie urzędu lub na stronie internetowej: praca PUP Brzeg. W podanej witrynie internetowej znajduje się Centralna Baza Danych, w której instytucja umieszcza wszystkie aktualne propozycje pracy. Każda oferta jest dokładnie sprawdzana i selekcjonowana przez specjalnie wyznaczonych do tego pracowników jednostki. Propozycje posad są dodawane na podstawie przygotowanych wcześniej kategorii, które w późniejszym czasie umożliwiają szybsze wyszukiwanie ofert w Centralnej Bazie Ofert Pracy przez interesantów. Kategorie te dotyczą wymiaru godzinowego pracy, typu umowy, rodzaju stanowiska, wartości wynagrodzenia brutto i innych. Dostęp do bazy: Oferty Pracy Brzeg PUP dla każdego petenta pokazuje, że Urząd Pracy Brzeg zwraca uwagę na wygodę swoich klientów. W celu uzyskania konkretnych informacji odnośnie ofert pracy należy skontaktować się z urzędem lub odwiedzić jego główną stronę: Urząd Pracy Brzeg praca.

PUP Brzeg kontakt

Siedziba jednostki: Urząd Pracy Brzeg  znajduje się w województwie opolskim w Brzegu na ul. Armii Krajowej 32. Obsługuje według swojego zasięgu terytorialnego powiat brzeski, w którego skład wchodzą gminy wiejskie: Lubsza, Olszanka, Skarbimierz oraz miasta: Brzeg, Grodków i Lewin Brzeski. Brzeg Urząd Pracy posiada filię, zlokalizowaną w Grodkowie na ul. Warszawskiej 28.  PUP Brzeg kontakt umożliwia przez udostępniony formularz kontaktowy będący jedną z form elektronicznej łączności z urzędem. Formularz kontaktowy to sposób korespondencji urzędowej, która powinna posiadać odpowiednie informacje odnośnie danych adresata oraz problemu, z którym pisze interesant. Dla petentów korzystających z usług Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu dostępne są numery telefonów obsługiwanych przez pracowników placówki w godzinach jej pracy.  Urząd Pracy Brzeg posiada swój własny Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP).

PUP Brzeg adres: ul. Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg
Filia PUP w Grodkowie: ul. Warszawska 28, 49-299 Grodków
E-mail PUP Brzeg: [email protected]
Urząd Pracy Brzeg NIP:  747-12-24-978
PUP Brzeg telefon:

 • Centrala: 535 502 206
 • Wydział Organizacyjno-Administracyjny: 882 966 285
 • Wydział Rozwoju Zawodowego: 574 640 602
 • Wydział Usług Rynku Pracy: 882 968 723
 • Wydział Rejestracji i Świadczeń: 881 021 200
 • Wydział Instrumentów Rynku Pracy: 534 185 755
 • Wydział Finansowo- Księgowy: (numer wewnętrzny 123)
 • Filia PUP w Grodkowie:  881 021 201

PUP Brzeg godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 07:30-15:30
 • Wtorek: 07:30-15:30
 • Środa: 07:30-15:30
 • Czwartek: 07:30-15:30
 • Piątek: 07:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 
Urząd Pracy Brzeg rejestracja

Rejestracja w urzędowych placówkach jest jedną z istotniejszych aspektów działania jednostki. Warto pamiętać, że dzięki niej  interesanci mogą odwiedzić urząd w celu załatwienia określonych spraw lub uzyskania pomocy od pracowników instytucji. W Urząd Pracy Brzeg rejestracja jest możliwa na kilka sposobów. Każdy interesant może zarejestrować się, korzystając z form elektronicznych lub telefonicznych. Dla ułatwienia korzystania z elektronicznego sposobu rejestracji Powiatowy Urząd Pracy Brzeg zamieścił instrukcję, z której można skorzystać w każdej chwili.

Liczba wyświetleń: 11215Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS