Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski – US w Grodzisku Wielkopolskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski – US w Grodzisku Wielkopolskim

Urząd Skarbowy w Grodzisku Wielkopolskim godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Grodzisku Wielkopolskim jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Grodzisku Wielkopolskim może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Grodzisku Wielkopolskim działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Grodzisku Wielkopolskim

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Grodzisku Wielkopolskim możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski

Adres: ul. Chopina 7, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Telefon: 61 44 26 400,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Grodzisku Wielkopolskim

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Grodziska Wielkopolskiego ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Grodzisku Wielkopolskim został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Grodzisku Wielkopolskim podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Grodzisk Wielkopolski stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Grodzisku Wielkopolskim. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Grodzisk Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 261Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS