Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski

PUP Grodzisk Wielkopolski – Powiatowy Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Grodzisk Wielkopolski – Powiatowy Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia numer telefonu, kontakt, adres. PUP Grodzisk Wlkp rejestracja, oferty pracy, kursy, szkolenia, staże

PUP Grodzisk Wielkopolski oferty pracy

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski to instytucja zajmująca się przede wszystkim pomoc osobom bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski prowadzi również analizę rynku pracy. PUP Grodzisk Wlkp oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej, z tego względu każda osoba, która posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Nowe oferty pracy zamieszczane są każdego dnia, dlatego warto odwiedzać stronę w celu przejrzenia aktualności. Urząd Pracy Grodzisk Wlkp oferty pracy, których ważność wygasła oraz te, które zostały zarezerwowane, usuwa ze strony internetowej. Warto wiedzieć, że osoby bezrobotne po dokonaniu rejestracji mogą odbyć osobiste spotkanie z doradcą zawodowym, który pomoże im w doborze odpowiedniego zatrudnienia, patrząc szczególnie na wykształcenie, kwalifikacje, zainteresowania oraz doświadczenie zawodowe. 

PUP Grodzisk Wielkopolski dotacje

Oferowane przez PUP Grodzisk Wlkp dotacje przeznaczane są na założenie działalności gospodarczej. Zainteresowane osoby, które chcą otrzymać dofinansowanie, muszą złożyć odpowiedni wniosek. W Powiatowym Urzędzie Pracy Grodzisk Wielkopolski dotacje może uzyskać pełnoletnia osoba bezrobotna, absolwent KIS oraz CIS. Warto pamiętać, że aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony, interesant nie może podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wynikają z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski rejestracja

W instytucji, którą jest Urząd Pracy Grodzisk Wlkp rejestracja możliwa jest do zrealizowania tradycyjnie, czyli podczas osobistej wizyty w placówce, a także zdalnie. Rejestracja w formie elektronicznej jest bardzo łatwa do wykonania. W tym celu należy złożyć internetowo odpowiedni wniosek. Do wniosku petenci powinni dołączyć skany wszystkich dokumentów, które są wymagane wraz ze świadectwem czy dyplomem ukończenia szkoły. Cała procedura zostaje zakończona złożeniem elektronicznego podpisu przez interesanta.

PUP Grodzisk Wielkopolski szkolenia, kursy oraz staże

Możliwe do odbycia w PUP Grodzisk Wlkp szkolenia oraz kursy trwają od 3 do 24 miesięcy. Zależy to od wdrożonego w danym momencie programu. Oferowany przez PUP Grodzisk Wlkp staż daje szansę dalszego rozwoju oraz uzyskanie doświadczenia zawodowego. Dzięki niemu absolwenci mogą uzyskać w przyszłości lepszą pozycję na rynku pracy, a także większe zarobki. Pracodawca może zaoferować dalszą współpracę, jeśli wszystkie realizowane przez stażystę zadania były wykonywane poprawnie. 

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski kontakt

Zainteresowane osoby z Powiatowym Urzędem Pracy w Grodzisku Wielkopolskim mogą się skontaktować zdalnie za pomocą numeru telefonu, a także poprzez wysłanie wiadomości mailowej używając do tego poczty elektronicznej. Urząd Pracy Grodzisk Wlkp kontakt zdalny oraz osobisty umożliwia wyłącznie w czasie godzin urzędowania. Najszybszym sposobem na uzyskanie w danym momencie niezbędnych informacji jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego.

Numer telefonu do Urzędu Pracy Grodzisk Wielkopolski: 61 44 46 349, 61 44 46 335, 61 44 46 305
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski adres: ul. Poznańska 15, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia

W placówce Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia różnią się od godziny przyjmowania zainteresowanych osób. Powiatowy Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Interesanci obsługiwani są od 7:30 do 14:30. W weekendy instytucja jest zamknięta.

Urząd Pracy Grodzisk Wielkopolski godziny urzędowania:

 • Poniedziałek: 7:00-15:00
 • Wtorek: 7:00-15:00
 • Środa: 7:00-15:00
 • Czwartek: 7:00-15:00
 • Piątek: 7:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte 
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 7:30-14:30
 • Wtorek: 7:30-14:30
 •  Środa: 7:30-14:30
 • Czwartek: 7:30-14:30
 • Piątek: 7:30-14:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 1180Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS