Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim wydziały ochrona środowiska, opłaty. Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki kontakt, telefon, adres, godziny otwarcia.

Urząd Miejski Grodzisk Mazowiecki adres

Znajdujący się w miejscowości Grodzisk Mazowiecki Urząd Miasta zlokalizowany jest ścisłym centrum. Petenci nie powinni mieć problemu z trafieniem do placówki.

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki adres:
ulica Tadeusza Kościuszki 32 A,
05-825 Grodzisk Mazowiecki

W Instytucji, jaką jest Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki ochrona środowiska to temat, który jest szczególnie istotny, ze względu na ocieplenie klimatu. W placówce często pojawiają się różnego rodzaju dotacje mające na celu poprawę klimatu. Wszelkie informacje dotyczące aktualnie prowadzonych projektów można znaleźć na głównej stronie internetowej UM Grodzisk Mazowiecki BIP. O prawidłową działalność z zakresu ekologii dba Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki Wydział Ochrony Środowiska.

Praca Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki

Dla zainteresowanych wakatami w placówce administracji publicznej, jaką jest Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki BIP — publikuje i udostępnia na swojej stronie internetowej wszelkie informacje dotyczące aktualnych ogłoszeń oraz konkursów na dane stanowiska. W placówce, jaką jest Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki praca, wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji zawodowych, zależnych od wydziału i stanowiska, doświadczenia oraz pewnych cech charakteru, które będą pomocne w wykonywaniu przydzielonych zadaniach.

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki Dowody Osobiste

Dowód osobisty to jeden z głównych dokumentów, którymi można się posługiwać, aby korzystać z praw i obowiązków obywatela kraju. Dokument ten uzyskuje się, osiągając pełnoletność. Można go również wyrobić w przypadku utraty ważności obecnego dokumentu, zgubienia bądź kradzieży. Wypełniony poprawnie wniosek należy dostarczyć do placówki UM Grodzisk Mazowiecki.

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki dowody osobiste wydaje na podstawie poprawnie uzupełnionego i złożonego wniosku wraz z odciskiem palców przyszłego posiadacza dokumentu tożsamości. Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki wnioski udostępnia na głównej stronie internetowej. Dokumenty również są dostępne w placówce. Formularze i wnioski, które można pobrać ze strony internetowej, następnie uzupełnić i dostarczyć do skrzynki podawczej Urzędu, przesłać pocztą lub wysłać w formie elektronicznej.

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki kontakt

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki telefon: 22 755 55 34, 22 755 20 16
E-mail: [email protected]

Placówka administracji publicznej, jaką jest Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki godziny otwarcia, dostosował na potrzeby petentów, korzystających z usług działalności instytucji. Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki oczekuje na petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Należy mieć na uwadze, iż jako Urząd administracji publicznej placówka nie pracuje w weekendy oraz dni wolne ustawowo od pracy i święta.

Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki Godziny Otwarcia:

 • poniedziałek: 8:00-18:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-16:00
 • piątek: 8:00-15:00
 • sobota, niedziela: zamknięte

Urząd Miejski Grodzisk Mazowiecki podatek od nieruchomości

Urząd Miejski Grodzisk Mazowiecki podatek od nieruchomości pobiera raz w roku (cała należność) bądź kwartalnie (4 raty). Nie ma konieczności odwiedzania placówki osobiście, aby opłacić podatek oraz opłatę skarbową. Wpłat można dokonywać na konto wskazane na decyzji podatkowej bądź na konto bankowe udostępnione na głównej stronie UM Grodzisk Mazowiecki BIP.

Opłat można dokonywać za podatek: 

 • rolny,
 • leśny,
 • od nieruchomości,
 • środków transportowych.

Liczba wyświetleń: 4758Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS