Urząd Skarbowy Inowrocław

Urząd Skarbowy Inowrocław

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Inowrocław

Urząd Skarbowy Inowrocław zwrot podatku, kontakt. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu telefony kontaktowe, druki, godziny otwarcia.

Urząd Skarbowy w Inowrocławiu

Jednym z oddziałów Krajowej Administracji Skarbowej w województwie kujawsko-pomorskim jest Urząd Skarbowy w Inowrocławiu. Jednostka ta jest jedyną na terenie miasta. Z tego względu Urząd Skarbowy Inowrocław obsługuje interesantów zamieszkujących miasto, a także mieszkańców okolicznych gmin. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu obejmuje również gminy Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo, Złotniki Kujawskie. 

Wiele informacji które dotyczą instytucji można odnaleźć online, przykładowo Urząd Skarbowy Inowrocław druki, dokumenty i wzory wniosków udostępnia online, dla osób które preferują samodzielne uzupełnienie danych. Gotowe pisma można osobiście złożyć do Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu lub elektronicznie poprzez ePUAP.

Urząd Skarbowy Inowrocław kontakt

Aby skontaktować się z obsługą klienta w Urzędzie Skarbowym w Inowrocławiu, należy najpierw zdecydować z której metody kontaktu skorzystać. Aktualnie Urząd Skarbowy Inowrocław kontakt obsługuje telefonicznie. Dodatkowo zapytania mogą być skierowane drogą mailową. Ważną kwestią o której należy pamiętać kontaktując się z wykorzystaniem poczty elektronicznej z US Inowrocław jest konieczność zawarcia odpowiednich danych kontaktowych nadawcy. Zgodnie z obowiązującym prawem, wiadomości mailowe przesyłane do instytucji państwowych muszą spełniać odpowiednie wymagania. Mail poza tytułem opisującym czego dotyczy dalsza część zapytania, musi zawierać dane kontaktowe nadawcy – imię, nazwisko, pełny adres. Oczywiście Urząd Skarbowy Inowrocław kontakt realizuje w godzinach otwarcia instytucji.

Adres: al. Niepodległości 5, 88-100 Inowrocław
Telefon: 52 587 60 00
Fax: 52 587 60 01
E-mail: [email protected]

Inowrocław Urząd Skarbowy telefon

Telefony kontaktowe w Urzędzie Skarbowym w Inowrocławiu obsługiwane są przez pracowników instytucji. Warto wiedzieć, że telefon 52 587 60 00 obsługiwany jest przez pracowników centrali telefonicznej. Poza podanym numerem dostępne są również numery obsługujące formalności w konkretnych sprawach. W instytucji jaką jest Urząd Skarbowy Inowrocław telefon działa w godzinach otwarcia.

Zapytania telefoniczne dotyczące Polskiego Ładu Urząd Skarbowy Inowrocław obsługuje pod numerem 503 138 540 oraz 503 138 555. Urząd Skarbowy Inowrocław numer telefonu udostępnia w formie taeli. Pełna lista telefonów dostępna jest w formie pdf. 

Urząd Skarbowy Inowrocław zwrot podatku

Uiszczając opłatę na koncie bankowym Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu, może zdarzyć się nadpłata lub zwrot. W takim przypadku obowiązkowo Urząd Skarbowy Inowrocław zwrot podatku przekazuje interesantowi. Pełna kwota zwracana jest na konto podane w deklaracji podatkowej. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości należy skontaktować się telefonicznie ze stanowiskiem realizującym sprawy obejmujące zakres nadpłat, zwrotów, a także zaliczek pod numerem (52) 587 61 88/93/94/95/96. Warto również pamiętać, że termin zwrotu nadpłaty podatku to 45 dni dla osób które rozliczały się elektronicznie oraz 3 miesiące dla osób które rozliczenie złożyły w wersji papierowej.

Urząd Skarbowy Inowrocław godziny otwarcia

Podobnie jak wiele Urzędów Skarbowych ten w Inowrocławiu wydłużył swoje godziny otwarcia jednego dnia w celu umożliwienia większej liczbie interesantów realizację potrzebnych formalności. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu od wtoku do piątku pozostają niezmienne.

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 2067Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS