ZUS Inowrocław

ZUS Inowrocław – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: kujawsko-pomorskie

ZUS Inowrocław – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu

ZUS Inowrocław godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Inowrocławiu druki do pobrania, sanatorium kujawiak.

ZUS Inowrocław kontakt

Jednostka organizacyjna, którą jest ZUS Inowrocław kontakt z interesantem udostępnia wyłącznie telefonicznie, oraz podczas wizyty osobistej w placówce. Warto pamiętać, że ZUS inspektorat w Inowrocławiu umożliwia kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach otwarcia instytucji.

ZUS Inowrocław telefon: 22 560 16 00
ZUS Inowrocław adres: ul. Solankowa 15, 88-100 Inowrocław

ZUS Inowrocław praca

W instytucji ZUS Inowrocław praca wykonywana jest przez wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Każda z zatrudnionych w Inowrocław ZUS osób posiada wymagane wykształcenie oraz szeroki zakres niezbędnej wiedzy, oraz umiejętności. Praca w głównej mierze polega na realizowaniu umów oraz porozumień międzynarodowych w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, wystawianie osobom do tego uprawnionym legitymacji emeryta oraz rencisty, a także prowadzenie prewencji rentowej. W przypadku prowadzenia naboru na konkretne w instytucji stanowisko, ZUS Inowrocław oferty pracy udostępnia na stronie internetowej.

Sanatorium Inowrocław ZUS

Oferowane sanatorium Kujawiak Inowrocław ZUS posiada do wyboru ponad 80 różnych zabiegów hydroterapii fizykoterapii oraz masaży. Sanatorium Kujawiak pozwala również skorzystać z zabiegów, w których ma udział zastosowanie surowców naturalnych takich jak solanka i borowina. Kujawiak Inowrocław jest czteropiętrowy oraz posiada pokoje z określoną ilością miejsc do wyboru. Wyjazd do sanatorium Kujawiak ZUS Inowrocław realizuje maksymalnie do 3 miesięcy. Aby otrzymać skierowanie do sanatorium Kujawiak, należy udać się do lekarza z wnioskiem o rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS. Wypełniony wniosek należy złożyć w ZUS Inowrocław. Skorzystanie z Sanatorium Kujawiak przysługuje osobom, które są ubezpieczone w ZUS Inowrocław, starają się o świadczenie rehabilitacyjne lub rentę oraz osobom, którym grozi utrata zdolności do pracy.

ZUS Inowrocław druki do pobrania

Wszystkie dostępne w ZUS Inowrocław druki do pobrania znajdują się na głównej stronie internetowej. Każdy interesant, który posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Można je wydrukować oraz wypełnione złożyć w ZUS Inowrocław. Istnieje również możliwość wydruku wypełnionych już na komputerze formularzy. 

ZUS Inowrocław Wydział Rent i Emerytur

W instytucji ZUS Inowrocław Wydział Rent i Emerytur zajmuje się przede wszystkim wypłacaniem emerytur, rent, a także innych świadczeń długookresowych. Nie działa on wyłącznie w Polsce. Wydział Rent i Emerytur w Inowrocław ZUS przekazuje również środki na emerytury oraz renty osobom, które mieszkają za granica. 

ZUS Inowrocław Godziny otwarcia

ZUS Inowrocław godziny otwarcia w poniedziałki ze względu na potrzeby interesantów wydłużył do 17:00. W pozostałe dni z usług instytucji można korzystać do godziny 15:00. 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek 8:00-15:00

Warto wiedzieć, że usług instytucji ZUS Inowrocław mogą korzystać osoby zamieszkujące takie gminy jak: Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Jeziora Wielkie, Kruszwica, Mogilno, Pakość, Rojewo, Strzelno, a także Złotniki Kujawskie.

Liczba wyświetleń: 1153Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS