MOPS Inowrocław

MOPS Inowrocław – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu

Kategoria: MOPS

Województwo: kujawsko-pomorskie

MOPS Inowrocław – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu

MOPS Inowrocław godziny otwarcia, adres, e-mail, numer telefonu. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu praca, dodatek mieszkaniowy.

MOPS Inowrocław godziny otwarcia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu we wtorki czas otwarcia wydłużył do godziny 17:00 ze względu na potrzeby interesantów, którzy nie mogą wcześniej skorzystać z usług, jakie oferuje. W pozostałe dni MOPS Gdański jest otwarty do godziny 15:30. Warto wiedzieć, że MOPS Inowrocław godziny otwarcia posiada takie same, jakich godzin w których są przyjmowani interesanci. Inowrocław MOPS w weekendy jest zamknięty.

MOPS Inowrocław godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-17:00
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

MOPS Inowrocław kontakt

MOPS Inowrocław kontakt zdalny udziela za pomocą dwóch sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu, natomiast drugim wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu kontaktu z interesantem udziela tylko w czasie godzin jego otwarcia. 

MOPS Inowrocław numery telefonu:

  • Centrala telefoniczna: 52 357 10 31, 52 353 36 67
  • Fax: 52 355 24 50 
  • Dyrektor: 52 357 34 89
  • Zastępca Dyrektora: 52 357 34 89
  • Zespół do spraw rodziny: 52 357 64 87

MOPS Inowrocław adres e-mail: [email protected]

MOPS Inowrocław adres: ul. Św. Ducha 90, 88-100 Inowrocław

W przypadku świadczeń MOPS Inowrocław terminy wypłat udostępnia na stronie internetowej. Są one realizowane według ustalonego wcześniej harmonogramu. 

MOPS Inowrocław dodatek mieszkaniowy

W instytucji MOPS Inowrocław dodatek mieszkaniowy przysługuje tylko osobom, które są najemcami, a także podnajemcami lokali mieszkalnych. Mogą uzyskać go osoby, którym średni miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego w okresie trzech miesięcy przed złożeniem wniosku jest co najmniej o 25 % niższy niż średni miesięczny dochód z poprzedniego roku. Dodatek mieszkaniowy wynosi 75% miesięcznego czynszu. Należy pamiętać, że oferowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu dodatek mieszkaniowy nie mogą otrzymać osoby, które przebywają w więzieniu, w zakładzie poprawczym, w szkole wojskowej, a także w schronisku dla nieletnich.

MOPS Inowrocław praca

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Inowrocławiu głównie zajmuje się wspieraniem osób oraz rodzin, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Celem instytucji jest doprowadzenie ich do usamodzielnienia, a także umożliwienie im życia w odpowiednich warunkach. W MOPS Inowrocław praca nieraz potrafi być niebezpieczna. W szczególności wtedy gdy pracownicy socjalny mają do czynienia z osobami uzależnionymi. Mogą stać się oni wtedy agresywni. Każda z zatrudnionych w MOPS Inowrocław osób posiada odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz wymagane wykształcenie. Bardzo ważne jest również posiadanie umiejętności między innymi radzenie sobie w sytuacjach stresowych oraz dobry kontakt z klientem. Osoby, które są zainteresowane zatrudnieniem w tej instytucji, powinni wiedzieć, że podczas prowadzenia rekrutacji MOPS Inowrocław oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. Można także ubiegać się o nią podczas wizyty osobistej. 

Liczba wyświetleń: 5200Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS