Urząd Skarbowy Jasło – US w Jaśle

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Jasło – US w Jaśle

Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Jaśle przez telefon i e-mail. Urząd Skarbowy Jasło godziny otwarcia, rezerwacja wizyty, druki i formularze.

Urząd Skarbowy Jasło kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Jaśle jest skorzystanie z numeru telefonu podanego na stronie internetowej placówki. US Jasło kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy. Dodatkowo, podatnicy mogą skorzystać z infolinii KAS pod numerem 801 055 055 udzielającej wsparcia w zakresie spraw podlegających Urzędowi Skarbowemu w Jaśle.

Urząd Skarbowy Jasło kontakt umożliwia również poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na odpowiedni adres, podatnicy mogą uzyskać potrzebne informacje w krótkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Jaśle odpowiadają na wiadomości przygotowane zgodnie odpowiednio według ustawy dot. korespondencji z instytucjami publicznymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jaśle

Urząd Skarbowy Jasło działa we wszystkie dni robocze, prowadząc zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Przed planowaniem wizyty w US Jasło zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Jaśle zostały ustalone tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Jasło

Adres: ul. Staszica 3, 38-200 Jasło

Telefon: 13 448 24 62,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Jasło:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Jaśle

Urząd Skarbowy Jasło jest jednostką należącą do Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeba wspomnieć, że jest on odpowiedni nie tylko dla mieszkańców Jasła ale również okolicznych powiatów. Dokładny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Jaśle został udostępniony przez naczelnika na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Jasło druki

Wszystkie potrzebne do realizacji formalności w Urzędzie Skarbowym w Jaśle druki i formularze można samodzielnie znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo Urząd Skarbowy Jasło druki i formularze posiada w swojej placówce. Decydując się na samodzielny wydruk dokumentów, należy pamiętać o ich poprawnym uzupełnieniu, a następnie dostarczeniu do placówki.

Osoby które posiadają Profil Zaufany mogą skorzystać z e-Urzędu Skarbowego i przesłać dokumenty do Urzędu Skarbowego w Jaśle online.

Mapa Urząd Skarbowy Jasło

Liczba wyświetleń: 440Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS