Urząd Skarbowy Kolbuszowa – US w Kolbuszowej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Kolbuszowa godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Kolbuszowej druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Kolbuszowa

Adres: ul. Kościuszki 20, 36-100 Kolbuszowa

Telefon: 17 22 70 650, 17 22 71 368

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kolbuszowa

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Kolbuszowa Urząd Skarbowy

To właśnie Urząd Skarbowy w Kolbuszowej zajmuje się pobieraniem należności od podatników, a także ich kontrolowaniem. Osoby u których występują wątpliwości co do podatków czy innych opłat mogą zgłosić się do Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej. Oczywiście nie są to jedyne zadania jakie Urząd Skarbowy Kolbuszowa wykonuje, placówka działa również w zakresie prowadzenia egzekucji administracyjnych czy zwalczaniu przestępstw skarbowych.

Urząd Skarbowy Kolbuszowa kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Kolbuszowej jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Kolbuszowa. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Kolbuszowa kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Kolbuszowa muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Kolbuszowa godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Kolbuszowa numer konta

Urząd Skarbowy w Kolbuszowa jest odpowiedzialny głównie za pobór podatków, dlatego posiada indywidualne numery kont bankowych. Aby opłacić należności podatkowe, należy dokonać przelewu na odpowiedni numer konta Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej. Numery tych kont oraz odpowiednie dopiski związane z rodzajem opłat znajdują się na stronie internetowej Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie opłaty podatkowe powinny być przekazane na ten sam rachunek, dlatego ważne jest, aby skorzystać z odpowiedniego numeru konta.

Mapa Urząd Skarbowy Kolbuszowa

Liczba wyświetleń: 87Wyszukaj dodatkowe informacje: