Urząd Pracy Kolbuszowa

PUP Kolbuszowa – Powiatowy Urząd Pracy Kolbuszowa

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Kolbuszowa – Powiatowy Urząd Pracy Kolbuszowa

PUP Kolbuszowa staże, kursy, szkolenia. PUP Kolbuszowa kontakt dla petentów, adres, godziny otwarcia instytucji. Urząd Pracy Kolbuszowa oferty pracy.

Urząd Pracy Kolbuszowa pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie. Jest to instytucja, która działa głównie w walce z bezrobociem, ale również zapewnia szkolenia, staże, a także różnorodne kursy dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne. 

PUP Kolbuszowa oferty pracy

W instytucji jaką jest Urząd Pracy Kolbuszowa oferty pracy pojawiają się praktycznie codziennie. Osoby poszukujące zatrudnienia nie będą miały problemu z doborem czegoś odpowiedniego dla siebie. Aktualnie PUP Kolbuszowa oferty pracy proponuje z różnych dziedzin. Można wziąć udział w rekrutacji na stanowisko sprzedawcy, montera, operatora koparko-ładowarki czy stolarza. Urząd Pracy Kolbuszowa oferty posiada także na inne stanowiska. Lista na której znajdują się  wszystkie oferty pracy Kolbuszowa PUP dostępne są na stronie pup kolbuszowa pl.

Oprócz pracy można znaleźć również oferty staży oraz kursów. Instytucja PUP Kolbuszowa staże kieruje głównie do osób, które chcą zdobyć doświadczenie oraz dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie. Dzięki stażom możemy mieć pewność dalszego rozwoju, ale są również w ofercie PUP Kolbuszowa kursy, które w podobnym stopniu udoskonalają praktyczne umiejętności jak i wpływają na zdobywanie wiedzy.

Więcej informacji na temat ofert pracy można znaleźć na stronie www pup kolbuszowa.

PUP Kolbuszowa kontakt

Kolbuszowa Urząd Pracy można znaleźć pod adresem: ul. Piłsudskiego 59a, 36-100 Kolbuszowa

Kontakt z Kolbuszowa PUP możemy uzyskać za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Szybszą ścieżką komunikacji będzie skontaktowanie się drogą telefoniczną ze względu na dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową.

Kontakt telefoniczny można uzyskać za pomocą jednego z trzech numerów. 

Telefon:

  • 17 227 17 90
  • 17 227 29 26
  • 17 228 04 92

E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Kolbuszowa otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy instytucja jest nieczynna.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 3408Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS