Urząd Skarbowy Legionowo

Urząd Skarbowy Legionowo

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Legionowo

Godziny otwarcia instytucji Urząd Skarbowy w Legionowie. Urząd Skarbowy Legionowo kontakt, telefony w urzędzie. US Legionowo rezerwacja wizyt.

Urząd Skarbowy Legionowo kontakt

Potrzebny kontakt z Urzędem Skarbowym w Legionowie? Instytucja ta jest otwarta zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które mają pytania dotyczące podatków. Urząd Skarbowy w Legionowie obsługuje mieszkańców miasta, jak i osoby mieszkające w pobliskich miejscowościach. Aktualny zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Legionowie dostępny jest poniżej.

Warto wiedzieć, że Urząd Skarbowy w Legionowie kontakt z podaniami realizuje nie tylko osobiście w budynku, ale także na wykorzystując dostępne formy kontaktu na odległość. Aktualnie Urząd Skarbowy Legionowo kontakt możliwy jest telefonicznie pod numerem 22 768 66 00. Połączenia kierowane są do centrali telefonicznej w instytucji. Oczywiście Urząd Skarbowy Legionowo kontakt z podatnikami prowadzi również poprzez pocztę elektroniczną. Na adres e-mail [email protected] można przesyłać zapytania, jednak konieczne jest, by pamiętać o odpowiednim zredagowaniu wiadomości, musi ona zawierać dane nadawcy oraz temat przewodni.

E-mail: us.legionowo@ mf.gov.pl 
Telefon: 22 768 66 00

Urząd Skarbowy w Legionowie adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 43c, 05-120 Legionowo

Urząd Skarbowy Legionowo godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Legionowie to miejsce, w którym można uzyskać najważniejsze informacje dotyczące podatków i innych spraw związanych z dochodami publicznymi. Biuro obsługi klienta tej instytucji jest dostępne dla klientów tylko w godzinach jej otwarcia. Urząd Skarbowy w Legionowie oferuje swoje usługi klientom w poniedziałki od 8:00 do 18:00, a w pozostałe dni robocze od 8:00 do 15:00. Warto pamiętać, że osoby zainteresowane mogą skorzystać z pomocy urzędników tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu online lub telefonicznie pod numerem 22 76 86 614 lub 22 76 86 615. Urząd Skarbowy Legionowo godziny obsługi stacjonarnej i telefonicznej ustanowił zgodnie z potrzebami interesantów. 

Urząd Skarbowy w Legionowie godziny otwarcia

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Legionowie telefony

Poza podanym powyżej numerem sekretariatu w Urzędzie Skarbowym w Legionowie dostępne są również inne numery które prowadzą do konkretnych wydziałów. Należy wiedzieć, że Urząd Skarbowy w Legionowie telefon do każdego stanowiska które prowadzi obsługę interesantów przygotował w wygodnej formie. Pełna lista numerów kontaktowych w Urzędzie Skarbowym w Legionowie jest dostępna dla wszystkich osób do pobrania.

Legionowo Urząd Skarbowy zasięg terytorialny

Urząd Skarbowy w Legionowie świadczy usługi dla mieszkańców Legionowa i powiatu legionowskiego. To miasto znajduje się w jego zasięgu terytorialnym. Ponadto do Urzędu Skarbowego w Legionowie mogą zgłaszać się mieszkańcy gmin: Jabłonna, , Nieporęt, Serock, Wieliszew.

Liczba wyświetleń: 1303Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS