ZUS Legionowo

ZUS Legionowo – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Legionowie

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Legionowo – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Legionowie

ZUS Legionowo kontakt, numer telefonu, godziny otwarcia, infolinia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Legionowie program 500+, świadczenia, emerytury.

ZUS Legionowo godziny otwarcia

Państwowa jednostka organizacyjna, jaką jest ZUS Legionowo godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin urzędowania. ZUS Legionowo czas pracy w poniedziałki wydłużył do 17:00 ze względu na potrzeby interesantów. W pozostałe dni z usług instytucji można korzystać w godzinach 8:00-15:00. W weekendy ZUS Inspektorat w Legionowie jest zamknięty. Z usług ZUS Legionowo mogą korzystać osoby, które zamieszkują gminy: Jabłonna, Nieporęt, Serock oraz Wieliszew.

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00

ZUS Legionowo kontakt

Instytucja ZUS Legionowo kontakt z interesantem umożliwia wyłącznie za pomocą numeru telefonu. Warto pamiętać, że kontakt zdalny z ZUS w Legionowie można uzyskać wyłącznie w czasie godzin jego otwarcia. 

ZUS Legionowo telefon: 22 560 16 00

ZUS Legionowo adres: ul. Słowackiego 20, 05-120 Legionowo

Praca ZUS Legionowo

Praca ZUS Legionowo jest bardzo wymagająca, a zarazem odpowiedzialna. Zatrudniona kadra pracownicza musi posiadać niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności, a także szeroki zakres wiedzy na temat ustaw. ZUS Legionowo przede wszystkim zajmuje się zbieraniem składek na ubezpieczenia zdrowotne oraz społeczne. Przyznaje i płaci renty, zasiłki, a także emerytury. Dokonuje analizy czy osoba jest chora oraz jeśli to potrzebne wysyła na rehabilitację. W trakcie rekrutacji pracowników na poszczególne stanowiska ZUS Legionowo oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej. 

ZUS Legionowo Program 500+

Dostępny w ZUS Legionowo Program 500+ jest wsparciem dla polskich rodzin. Umożliwia on otrzymywanie świadczenia pieniężnego w wysokości 500 zł miesięcznie na drugie oraz każde kolejne dziecko. Elektroniczny wniosek można uzyskać na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Wystarczy stworzyć profil oraz po zalogowaniu wypełnić i przesłać wniosek. 

ZUS Legionowo świadczenia

ZUS Legionowo świadczenia wykonuje wyłącznie dla osób, które są do tego upoważnione. Są one następujące: 

  • Emerytury
  • Renty
  • Świadczenia wypadkowe
  • Emerytury i renty dla osób pracujących oraz zamieszkałych za granicą
  • Świadczenia przedemerytalne
  • Dodatki do świadczeń emerytalno – rentowych
  • Zasiłki
  • Zasiłki dla osób pracujących oraz zamieszkałych za granicą
ZUS Legionowo infolinia

W instytucji ZUS Legionowo infolinia jest obsługiwana wyłącznie w godzinach otwarcia jednostki organizacyjnej. Za jej pośrednictwem można uzyskać informacje dotyczące rent, emerytur, wyjazdu do sanatorium, a także innych ośrodków rehabilitacji zdrowotnej. 

ZUS Legionowo infolinia: 22 560 16 00

Liczba wyświetleń: 2083Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS